NAŠE SLUŽBY

Mnoho inteligentných, talentovaných ľudí s množstvom úspechov uznáva, že copywriting alebo tvorba obsahu, nie je ich šálkou kávy.

Vtedy na scénu prichádzame my!

čo pre vás vieme urobiť

SPRÁVA SOCIÁLNYCH SIETÍ

Postaráme sa o Váš Instagram aj Facebook. Online marketing je v dnešnej digitálnej dobe kľúčom k úspechu. Vytvoríme komunitu ľudí, ktorí sa stanú Vašími zákazníkmi.

TVORBA OBSAHU

FEED je to prvé, čo potenciálny zákazník po príchode na Váš profil uvidí, je to prvý kontakt vás s vašim klientom. Vytvoríme Vám feed na mieru a spoločne vybudujeme povedomie o Vašej značke.

CONTENT STRATÉGIA & TVORBA KAMPANÍ

Navrhneme pre Vás marketingovú stratégiu, ktorá pomôže Vašej firme rásť vďaka správnej komunikácii na sociálnych sieťach či webe. Zapezpečíme PPC pre FB aj Google. 

KREATÍVNY COPYWRITING

Pripravíme Vám pútavé príspevky na sociálne siete, reklamné texty, produktové recenzie, copy pre
e-mail marketing, eseje a iné kreatívne výstupy.

k

PÍSANIE ČLÁNKOV

Tvorba blogových, SEO a PR článkov. Napíšeme články na akúkoľvek tému priamo na Váš blog alebo pre publisherov.

TEXTÁCIA WEBOVÝCH STRÁNOK

Pripravujete webovú stránku alebo uvedenie nového produktu na trh a chcete zákazníka zaujať? Tvorbu textového obsahu na web s dôverou zverte do naších rúk.

správa sociálnych sietí

Aktívnosť na sociálnych sieťach by mala byť nevyhnutnou súčasťou firemných marketingových stratégií.

Sociálne médiá sú totiž ideálnym spôsobom ako komunikovať so zákazníkom. Pochopenie ich dôležitosti a správna investícia Vám dáva možnosť preukázať, že sa s publikom viete spojiť na osobnej úrovni.

Navyše, rozmanitosť obsahu na Vašich sociálnych sieťach, môže maximalizovať návratnosť Vašich investícií! S nami môžete svoje marketingové ciele previesť do online sféry.

tvorba obsahu

Odlíšime Vašu značku od konkurencie a vytvoríme online komunitu, ktorá o Vás bude rada počuť.

Navrhneme stratégiu a transparentne zvýšime angažovanosť Vašich zákazníkov.

Dobre vytvorený, presvedčivý, nenútený, autentický, dôveryhodný a pútavý obsah vyvoláva emocionálnu reakciu publika. Toto je kľúč, ktorým odomkneme Vašu cestu v oblasti online tvorby a predaja.

 

content stratégia

Cieľom contentovej stratégie je vytvoriť zmysluplný, súdržný, pútavý a udržateľný obsah, ktorý pritiahne Vašich koncových zákazníkov.

V dnešnej digitálnej dobe a webovom sociálnom prostredí, je dôležité sprostredkovať správu/obsah cieľovému zákazníkovi v správnom čase a to vhodným, nenásilným spôsobom.

Dobre nastavená obsahová stratégia zvyšuje povedomie o Vašej značke, rozvíja trvalé vzťahy s publikom, vytvára lojalitu a dôveru medzi stálymi zákazníkmi, a v neposlednom rade, drží Vás o krok vpred v porovnaní s konkurenciou.

Kreatívny Copywriting

Copywriter Vám dá texty. Kreatívny writer Vám dá texty a nápady, ktoré pomáhajú urýchliť povedomie o značke či produkte.

Kreatívny copywriter je stratég. Je to mysliteľ, ktorý Vašu značku prezentuje tak, že bude vytŕčať z davu.

Kreatívny copywriter je umelec. Je to vizuálny čarodejník, ktorý dodá Vašej značke inú perspektívu!

Kreatívny copywriter je editor. Je to stratég, ktorý neustále navrhuje, vymýšľa, upravuje, prepisuje, s cieľom dostať sa k pointe rýchlo, nenásilne a bez klišé. Kreatívny writer zapája fantáziu, ale iba v medziach klienta.

 

Písanie článkov

Pripravíme Vám blogové, SEO a PR články na rôzne témy v rozsahu, ktorý potrebujete. S textami od nás posunieme povedomie o Vašej značke vpred!

Vybudovať meno, ktorému ľudia dôverujú, si vyžaduje trpezlivosť, úsilie a odhodlanie a my Vám našimi textami radi pomôžeme.

Dôležité je písať jazykom, ktorým oslovíte cieľovú skupinu. Ľudia nekupujú to, čomu nerozumejú. Dovoľte nám osloviť Vaše publikum, uvidíte výsledky.

textácia webových stránok

Premeňte svoj traffic na lojálnych zákazníkov a vracajúcich sa návštevníkov. Nenechajte ich odísť!

So správnym obsahom na Vašej stránke môžete prilákať potenciálnych zákazníkov.

Viac návštevníkov Vašej pútavej stránky, znamená VIAC PREDAJA!

Turn your traffic into loyal customers and return visitors. Don’t miss out!