KARINA & MARTIN

Poďme sa zoznámiť. Zistite, kto sme a čo pre Vás vieme urobiť.

KTO SME

Volám sa Karina a mám 25 rokov. Vyštudovala som žurnalistiku v bakalárskom odbore na UKF v Nitre, mám za sebou rok magisterského štúdia v odbore marketingová komunikácia a reklama na rovnakej univerzite. Ako Erasmus+ študentka som študovala na Karlovej Univerzite v Prahe, odbor komunikačné štúdiá. 

Moje meno je Martin. Po štúdiu gymnázia som odišiel za prácou do Anglicka, kde som ostal pracovať a žiť dva roky.
Po príchode na Slovensko som sa začal venovať tvorbe webstránok, zaujali ma marketingové stratégie a fotografia. Absolvoval som rôzne kurzy a prednášky, ktoré moje vedomosti obohatili. Musím sa priznať, som samouk.

Spolu s Karinkou tvoríme šikovné duo a pripravíme pre Vás želaný obsah na mieru.

SPOKOJNÝCH KLIENTOV

NAPÍSANÝCH ČLÁNKOV

AKTUÁLNYCH KLIENTOV

ŠÁLOK KÁVY

V polovici roka 2021 sa naša klientela zdvojnásobila a na prácu sme už nestačili dvaja. Náš tím sa rozrástol o dve šikovné marketérky, ktoré spolu s nami pracujú na tom, aby sa Vaša firma stala obľúbeným terčom nenásytných zákazníkov.

Karina

Karina

CEO, Marketing manažér

  Ako správny manažér som k dispozícii pre členov tímu, ale aj všetkých našich klientov vždy, keď to potrebujú. Nielen manažujem, ale aj tvorím – feedy, texty, newslettre, čo si budete priať.

Martin

Martin

CEO, Google Ads & Web developer

Svoje nadšenie pre dátovú analýzu, Google Ads, tvorbu stratégií či webstránok s radosťou implementujem aj pre Vás. Všetko vytvorím podľa Vašich predstáv.

Lýdia

Lýdia

Copywriter, Content creator

Rada sa pohybujem vo svete nových technológií, marketingu a obchodu, učím sa nové veci, vďaka čomu nemám pocit stagnácie. Mojou prioritou sú “soft skills” a dobrý feedback od klienta.

Lenka

Lenka

Sociálne siete, Email marketing

Svojou prácou sa snažím priniesť hodnotu a najmä originalitu. Venujem sa sociálnym sieťam, tvorbe kampaní, email marketingu a mám rada každú výzvu.

Traditional marketing talks at people. Content marketing talks with them…

V ČOM SME DOBRÍ

Píšeme pre jednotlivcov, veľké a malé spoločnosti, printové médiá, weby, blogy a aplikácie. Niekedy dokonca pomáhame spoločnostiam budovať svoju obsahovú stratégiu, riadiť SEO a vytvárať celú svoju informačnú a komunikačnú stratégiu.

Neustále pracujeme na tom, aby sme naše vedomosti a zručnosti zdokonaľovali. Vzdelávame sa, sledujeme online trendy a ich vývoj, študujeme marketingové a komunikačné stratégie. Spokojnosť klienta je pre nás prvoradá.

  • SPRÁVA SOCIÁLNYCH SIETÍ
  • COPYWRITING
  • MARKETINGOVÉ STRATÉGIE
  • PPC KAMPANE

Stratégia znamená jasne zvoliť spôsob, ako konkurovať…