PREČOMY?

Robíme, čo nás baví

Komplexnosť

Poskytujeme komplexné a prispôsobené marketingové služby, ktoré vám pomôžu dosiahnuť stanovené ciele a vyniknúť na dnešnom preplnenom trhu. 

Odbornosť

Od správy sociálnych médií, cez copywriting, SEO, grafický dizajn až po email marketing, pomôžeme vám efektívne osloviť vašu cieľovú skupinu. Pozrite si náš posledný projekt - cestovateľský magazín Holidayo.

Výsledky

Váš úspech je náš úspech. S našou pomocou sa môžete sústrediť na to, čo robíte najlepšie, zatiaľ čo my sa postaráme o zvyšok.

Prečo my?
o nás, kto sme

KTO SME

Viac o nás

Sme 3-členný tím freelancerov s množstvom skúsenosti, ktoré sme nazbierali počas 4 rokov praxe v online marketingu. 

Prečítajte si niečo z nášho cestovateľského magazínu Holidayo.

V dnešnom uponáhľanom svete hrá marketing kľúčovú úlohu pre podniky, ktoré chcú byť o krok vpred pred konkurenciou. Tu prichádzame na scénu my a naše komplexné marketingové služby, ktoré posunú vašu značku na iný level. Od vývoja webstránok a správy sociálnych médií až po SEO a tvorbu obsahu, máme skúsenosti, zručnosti a odborné znalosti, ktoré vám pomôžu dosiahnuť stanovené marketingové ciele

 

OURskills

Pomáhame malým a stredným firmám nájsť svoje miesto na trhu

Neustále pracujeme na tom, aby sme naše vedomosti a zručnosti zdokonaľovali. Vzdelávame sa, sledujeme online trendy a ich vývoj, študujeme marketingové a komunikačné stratégie. Spokojnosť klienta je pre nás prvoradá.

Sociálne siete

90%

Copywriting

95%

SEO optimalizácia

95%

Email marketing

90%

Web developing

95%

Grafický dizajn

90%