KARINA & MARTIN

Poďme sa zoznámiť. Zistite, kto sme a čo pre vás vieme urobiť.

KTO SME

Volám sa Karina a mám 25 rokov. Vyštudovala som žurnalistiku v bakalárskom odbore na UKF v Nitre, mám za sebou rok magisterského štúdia v odbore marketingová komunikácia a reklama na rovnakej univerzite. Ako Erasmus+ študentka som študovala na Karlovej Univerzite v Prahe, odbor komunikačné štúdiá. Magisterské štúdium som po roku na dva roky prerušila, aby som si mohla plniť svoje cestovateľské sny.

Moje meno je Martin. Po štúdiu gymnázia som odišiel za prácou do Anglicka, kde som ostal pracovať a žiť dva roky. Po príchode na Slovensko som sa začal zaujímať o sociálne siete, marketingové stratégie a fotografiu. Absolvoval som rôzne kurzy a prednášky, ktoré moje vedomosti obohatili. Musím sa priznať, som samouk.

Spolu tvoríme šikovné duo a pripravíme pre vás želaný obsah na mieru.

SPOKOJNÝCH KLIENTOV

NAPÍSANÝCH ČLÁNKOV

AKTUÁLNYCH KLIENTOV

ŠÁLOK KÁVY

Traditional marketing talks at people. Content marketing talks with them.

V ČOM SME DOBRÍ

Píšeme pre jednotlivcov, veľké a malé spoločnosti, printové médiá, weby, blogy a aplikácie. Niekedy dokonca pomáhame spoločnostiam budovať svoju obsahovú stratégiu, riadiť SEO a vytvárať celú svoju informačnú a komunikačnú stratégiu.

Neustále pracujeme na tom, aby sme naše vedomosti a zrušnosti zdokonaľovali. Vzdelávame sa, sledujeme online trendy a ich vývoj, študujeme marketingové a komunikačné stratégie. Spokojnosť klienta je pre nás prvoradá.

  • SPRÁVA SOCIÁLNYCH SIETÍ
  • COPYWRITING
  • MARKETINGOVÉ STRATÉGIE
  • FOTOGRAFIA

Stratégia znamená jasne zvoliť spôsob, ako konkurovať…