Manažment sociálnych sietí

V dnešnom digitálnom veku nie je žiadnym tajomstvom, že sociálne médiá sú dôležitou súčasťou každej úspešnej obchodnej stratégie. Avšak, správa platforiem na sociálnych médiách sa môže rýchlo stať prácou na plný úväzok. Vtedy na scénu prichádzame my!

Príprava kvalitného copy (textov) a grafiky je z pohľadu klienta častokrát časovo podceňovaná, pričom tvorba naozaj autentického a pútavého obsahu trvá veľakrát dlhšie, ako je očakávané. Prináša ale želaný efekt.

V contentcreator.sk venujeme pozornosť detailom, ideme nad rámec vytvárania pútavého obsahu, ktorý rezonuje s cieľovým publikom a uisťujeme sa, že značka zaujme každým príspevkom aj textom. Postaráme sa o všetko: zanalyzujeme si trh a konkurenciu, podľa dohodnutej periodicity pripravíme a naplánujeme jednotlivé príspevky a storky a so záujmom budeme interagovať s komunitou sledujúcich. Pozrite sa, ako vyzerajú štatistiky firemných profilov, ktoré sledovateľa zaujmú, pobavia, aj edukujú.

mia IG
balnea IG
overwhelimglovers IG
SALOOS IG

Cieľ:

Povieme vám to na rovinu! Na rozdiel od všeobecného presvedčenia, cieľom vašej prítomnosti (ako značky) na sociálnych sieťach NIE JE PREDAJ. V skutočnosti je hlavným cieľom vytvoriť povedomie o značke a pozitívne asociácie s ňou. Tým, že vytvoríme oku lahodiaci profil, ktorý bude prezentovať firemné hodnoty, osobnosť a ponuku nenásilným spôsobom, vytvárame identitu firmy a budujeme si lojálnych fanúšikov = potenciálnych zákazníkov. Dôsledným uverejňovaním príspevkov, oslovovaním sledovateľov a poskytovaním hodnotného obsahu, môžeme na sociálnych médiách spoločne vytvoriť silnú a rozpoznateľnú značku, ktorá pritiahne zákazníkov a z dlhodobého hľadiska zvýši predaj.

Prečo áno:

✔ sociálne médiá poskytujú firmám jedinečnú príležitosť spojiť sa s väčším publikom, a na osobnejšej úrovni

✔ nízkonákladový marketingový nástroj s vysokým dopadom, ktorý podnikom poskytuje nákladovo efektívny spôsob, ako osloviť cieľové publikum