Web Development

Profesionálna, užívateľsky prístupná a funkčná webová stránka spraví veľký rozdiel, pokiaľ ide o úspech vášho podnikania. Zákazníci dnes očakávajú bezproblémovú online skúsenosť a my vám pomôžeme dosiahnuť to. 

V čoraz digitálnejšom prostredí dnešného obchodného sveta je absolútne nevyhnutné mať profesionálnu, užívateľsky prívetivú a funkčnú webovú stránku. Vaše webové stránky sú často prvým kontaktom medzi vašou značkou a potenciálnymi zákazníkmi, a preto musíte urobiť dobrý dojem hneď na začiatku. Funkčne navrhnutá webová stránka nielenže vzbudzuje dôveru vo vašu značku, ale pomáha prilákať a udržať si zákazníkov. Ak je váš web zastaraný alebo sa v ňom ťažko orientuje, potenciálni zákazníci pravdepodobne odídu a budú hľadať inde. Vytvorenie a údržba webovej stránky si však vyžaduje špecifické technické zručnosti a odborné znalosti. A to je jeden z dôvodov, prečo nás potrebujete! Vytvoríme vám vizuálne príťažlivú, responzívnu a ľahko navigovateľnú webovú stránku a zabezpečíme, aby bola optimalizovaná pre vyhľadávače (Google) a mobilné zariadenia, čo zákazníkom poskytne bezproblémový a pohodlný zážitok. Investícia do vývoja kvalitného webu je investíciou do úspechu vášho podnikania.

portfólio - weby
web na mieru, dvojjazyčný
portfólio - weby
prezentačná webstránka na mieru, dvojjazyčná
portfólio - weby
webstránka na mieru, dvojjazyčná
regallia COPY
prezentačná webstránka na mieru
manimio COPY
blog na mieru
zdrava generacia COPY
prezentačná stránka na mieru
portfólio - weby
webová stránka na mieru
škola korčuľovania COPY
informačná webová stránka na mieru
portfólio - weby
webová stránka na mieru
portfólio - weby
náš cestovateľský blog
portfólio - weby
SEO optimalizácia, mini úpravy dizajnu
jana zlochová COPY
webová stránka na mieru

Cieľ:

Investícia do špičkovej webovej stránky je nevyhnutným krokom k úspechu v dnešnom konkurenčnom podnikateľskom prostredí. Ide o príležitosť predviesť svoje produkty alebo služby, zaujať publikum a prilákať nových zákazníkov. Dobre navrhnutá webová stránka s intuitívnym rozložením a plynulou navigáciou pomáha vybudovať meno a dôveru u potenciálnych klientov. Nejde len o to, aby sme vám spravili peknú webovú stránku, ale aj o to, aby sme sa uistili, že je optimalizovaná pre vyhľadávače ako Google, čo značne ovplyvní návštevnosť, a v konečnom dôsledku aj predaj.

Prečo áno:

✔ vaša webová stránka je v podstate vaším digitálnym výkladom a rovnako ako v prípade fyzického obchodu, aj v online svete chceme zákazníkov zaujať a prilákať ich pozornosť 

✔ úhľadný web s jednoduchou navigáciou zanechá v návštevníkoch pozitívny dojem a zvýši pravdepodobnosť, že na vašom webe zostanú, informujú sa o vašich produktoch alebo službách a dokonca aj nakúpia